Som leverandør af erfaringsbaserede ITSM løsninger målrettet danske kommuner, er Clever Choice selvfølgelig med som udstiller på årets offentlige Digitaliseringsmesse den 28. september i Odense.
Besøg vores stand hvor vi står klar til at dele ud af vores erfaring, kompetence og ikke mindst en god kop friskbrygget kaffe.
Vi møder op med en komplet erfaringsbaseret Service Management-løsning tilpasset danske kommuner i et samspil mellem syv danske kommuners krav, ønsker og erfaringer på den ene side, og Cherwells Service Management standard løsning på den anden.
Her kan du opleve live hvordan aktiv brug af syv kommuners erfaringer med vores Service Management løsning resulterer i en meget høj grad af brugervenlighed og fleksible løsninger.
Vi vil blandt andet demonstrere erfaringsbaseret kommunal slutbrugerportal, Servicestruktur og dashboards med sags- og driftsoversigt samt status på overordnede KPI’er mm.
Men du er selvfølgelig mindst ligeså velkommen, hvis du bare vil hilse på og få en kop go’ kaffe.